Filtrēt pēc

Zīmols

Zīmols

Cena

Cena

  • 1,00 € - 43,00 €

Skujeņiem

Skatīt vairāk

Aktīvie filtri

Dekoratīvos skujkokus, piemēram, egles, egles, kalnu priedes un priedes, stāda vai pārstādā pavasarī, kad pumpuri sāk uzbriest.

Skujkoku stādīšanas bedrē ieteicams pievienot skujkoku meža augsni, jo tā satur sēnes, kas veido simbiozi ar skujkoku saknēm. Tas palīdz augiem ātrāk augt un nostiprināties. Ieteicams bedrē pievienot arī speciālu skujkoku mēslojumu šo augu barošanai, kas satur visu nepieciešamo vielu līdzsvaru. Nepārmēslojiet skujkokus, jo tie novājinās.

Jaunie stādītie vai pārstādītie skujkoki jālaista intensīvāk. Pēc tam vienu vai divus mēnešus, jo īpaši, ja pavasarī un vasarā ir sausi laika apstākļi, papildus jālaista.

Dekoratīvie skujeņi jāuzrauga visu gadu. Agrā pavasarī to muguriņas var kļūt brūnas vai dzeltenas. Sarkanīgi vai brūni parasti kļūst tās auga puses, kas vērsta uz dienvidiem vai dienvidaustrumiem, t. i., kur ir vairāk saules gaismas. Tas ir tāpēc, ka agrā pavasarī šie koki vēl nevar uzņemt ūdeni no augsnes, jo saknes atrodas sala zonā, un saules gaisma no mugurkauliem iztvaiko daudz vairāk mitruma nekā no saknēm. Šādā gadījumā ieteicams dārza skujkokus no aktīvās saules aizsegt ar speciālu tīklu vai audumu.

Ja skuju krāsa mainās, to var izraisīt ne tikai aktīvā saule un mitruma trūkums, bet arī nepietiekams barības vielu daudzums augsnē. Galvenā dekoratīvo skujeņu mēslošana ir pavasarī, kad augi sāk veģetēt, t. i., kad pumpuri sāk uzbriest. Tomēr vienlīdz svarīga ir arī papildu mēslošana, lai augi būtu veseli, spēcīgi un skaisti. Vasarā mēslojumu lieto 1-2 reizes. Pēdējo reizi - pirms septembra sākuma.