YaraMila® COMPLEX 12-11-18 ir komplekss NPK mēslošanas līdzekli ar mikroelementiem. No hlora brīvs kālijs, fosfors augiem īpaši viegli uzņemamā formā kombinācijā ar ātri pieejamo nitrātu formas slāpekli padara YaraMila™ Complex ‘unikālu’ citu komplekso mēslojumu vidū. Satur augiem uzreiz pieejamo nitrātu formas slāpekli, gan arī lēnākas iedarbības amonija formas slāpekli, YaraMila™ Complex pilnībā nodrošina augu vajadzību pēc slāpekļa to agrīnās attīstības stadijās.

YaraMila™ Complex satur fosforu īpašā, augiem viegli pieejamā formā, kas sekmē aktīvu sakņu augšanu augu attīstības sākumā un kopā ar nitrātu formas slāpekli ir lieliska ‘starta’ mēslojuma kombinācija visiem kultūraugiem. Satur kāliju sulfātu formā, tādejādi tiek mazināts sāļu radītais stress jaunajiem augiem. Piemērots augiem, kuri ir jutīgi pret hloru. Izmanto kā pamatmēslojumu dārzeņu, ogu, augļu, dekoratīvajām kultūrām un kā papildmēslojumu daudzgadīgajiem ogu, augļu, dekoratīvo kultūru stādījumiem.

88% daļiņu ir 2-4 mm lielas, tās higroskopiska, kas nozīmē to, ka tas viegli un ātri izšķīst nonākot kontaktā ar mitru augsni. Granulas ir prillētas, tātad īpaši piemērots lietošanai dēstu stādāmajās mašīnās.

Sastāvs:
Slāpeklis, kopējais (N) – 12%, t.sk.
- nitrātu (N-NO3) – 5%
- amonija (N-NH4) – 7%
Fosfors (P2O5) – 11%
Кālijs (K2O) – 18%
Маgnijs (MgO) – 2,7%
Sērs (SO3) – 20%
Bors (B) – 0,015%
Dzelzs (Fe) – 0,2%
Маngāns (Mn) – 0,02%
Cinks (Zn) - 0,02%

4772032007499
6 vienības:

SAISTĪTIE PRODUKTI