Pārdodamā auga vecums: 1 gads

Pārdodamā auga augstums: aptuveni 40 cm.

Aug līdz 200 cm augsts

Stādīšanas vieta: saulaina, daļēji ēnaina.

Zied V-VI. Patīk laistīt.

  

Kamēlija ir skaists dekoratīvs krūms ar spīdīgām, tumši zaļām lapām ar ādai raksturīgu tekstūru, kas saglabājas līdz pat ziemai. Šīs kamēlijas šķirnes ziedi ir izcili - lieli, kupli un sārti. Tā jāstāda gaišā vietā, pasargātā no tiešiem saules stariem. Tā dod priekšroku caurlaidīgai, auglīgai augsnei. Vēlamais augsnes pH ir nedaudz skābs.

Lietuvā kamēlijas ziemā parasti tur telpās. Pavasarī un rudenī tās bagātīgi laista. Vasarā, kad veidojas ziedpumpuri, laistīšanu nedaudz ierobežo, bet neļauj augam pārāk izžūt. Ziemā atkal ierobežo laistīšanu un pazemina kamēlijas vides temperatūru, lai veicinātu auga ziedēšanu. Pēc ziedēšanas laistīšanu atkal palielina. Krūmu apgriež reizi dažos gados. Kamēlija tiek apgriezta (un pārstādīta) uzreiz pēc ziedēšanas. Jaunos zarus apgriež līdz koksnainajām daļām. Ieteicams lietot minerālmēslus, jo īpaši ziedēšanas laikā, taču tos vajadzētu atšķaidīt.

 

Produktu fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir piemēri. Oriģinālo izstrādājumu krāsas, uzraksti, parametri, izmēri, izmēri, izmēri, funkcijas un/vai jebkuras citas īpašības to vizuālo īpašību dēļ var atšķirties no reālā izskata, tāpēc lūdzam ņemt vērā izstrādājumu īpašības, kas norādītas izstrādājumu aprakstos. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni +370 640 79 231 vai e-pastu seklos@nojus.lt.

 

960091
21 vienības:
2020-12-16

Datu lapa

Krāsa
Rožinė

Jums arī varētu patikt

SAISTĪTIE PRODUKTI