Auga vecums: 1 gads

Auga augstums: aptuveni 40 cm

Augšanas

augstums: līdz 200 cm

Stādīšanas vieta: saulains, daļēji ēnains

Zied V-VI.

Kamēlija ir skaists dekoratīvs krūms ar spīdīgām, tumši zaļām ādveidīgām lapām, kas saglabājas līdz pat ziemai. Šīs kamēlijas šķirnes ziedi ir izcili - lieli, kupli un sārti. Tā jāstāda gaišā vietā, pasargātā no tiešiem saules stariem. Tā dod priekšroku caurlaidīgai, auglīgai augsnei.

Lietuvā kamēlijas ziemā parasti tur telpās. Pavasarī un rudenī to bagātīgi laista. Vasarā, kad veidojas ziedpumpuri, laistīšanu nedaudz ierobežo, bet neļauj augam pārāk izžūt. Ziemā atkal ierobežo laistīšanu un pazemina kamēlijas vides temperatūru, lai veicinātu auga ziedēšanu. Pēc ziedēšanas laistīšanu atkal palielina. Krūmu apgriež reizi dažos gados. Kamēlija tiek apgriezta (un pārstādīta) uzreiz pēc ziedēšanas. Jaunos zarus apgriež līdz koksnainajām daļām.

Ieteicams mēslojums, īpaši ziedēšanas laikā, bet tas ir jāatšķaida.

Produktu

fotoattēli ir tikai ilustratīvi un ir piemēri. Oriģinālo produktu krāsas, uzraksti, parametri, izmēri, izmēri, izmēri, funkcijas un/vai jebkuras citas īpašības to vizuālo īpašību dēļ var izskatīties citādi nekā realitātē, tāpēc lūdzam ņemt vērā produktu īpašības, kas norādītas produktu aprakstos.

Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums pa tālruni +370 640 79 231 vai pa e-pastus eklos@nojus.lt.

960090
21 vienības:
2020-12-16

Datu lapa

Krāsa
Sarkanais

Jums arī varētu patikt

SAISTĪTIE PRODUKTI