UAB “NOJUS“ savu darbību uzsāka 1991. gadā. Jau vairāk kā divdesmit gadus uzņēmums veiksmīgi attīstās Lietuvā, pārstāv lielākos Austrumeiropas sēklu un sīpolpuķu ražotājus. Mūsu uzņēmums ir viens no  dārzniekiem - amatieriem paredzētā sēklu un sīpolpuķu tirgus līderiem. 

Galvenās darbības nozares - sēklu un sīpolpuķu vairumtirdzniecība internetā. Sēklu sortimentā ir: dārzeņu sēklas, puķu sēklas, garšaugu sēklas, ekoloģiskas sēklas, zālāja sēklas un lopbarības  zālāju sēklas, lopbarības biešu sēklas, pavasara un rudens sīpolpuķu sīpoli, sīpolpuķes. 

Galvenais mērķis - piegādāt produktu, kurš garantē bagātīgu un kvalitatīvu ražu, atbilstu visām klienta vēlmēm. Attīstot savu darbību, cenšamies pilnveidoties, uzlabot sava darba kvalitāti. Atbildīgi strādājot vēlamies iegūt apmierinātus klientus, palielināt uzņēmuma konkurētspējas un peļņu.  Rūpīgi sekojam tirgus tendencēm, tādēļ esam spējīgi apmierināt visas klientu vēlmes. 

Sadarbojamies ar Holandes, Vācijas, Polijas un citu valstu kompānijām, no kurām importējam preces. Mūsu sortimentā ir iekļautas gan tradicionālās visiem zināmu augu sēklas, gan jaunas, inovatīvas sēklas un puķu sīpoli.  Katrā sezonā cenšamies piedāvāt klientiem jaunas, Eiropā populāru augu sēklas. Sēklas vai puķu sīpolus varam iepakot saskaņā ar īpašām Jūsu vēlmēm, izveidot Jūsu tirgum piemērotu sortimentu, izgatavot īpašu iepakojumu.

Visus produktus fasējam firmas iepakojumos. Sadarbojamies ar lielākajiem Latvijas, Lietuvas un Igaunijas tirdzniecības tīkliem un specializētiem dārza preču centriem. Saskaņa ar pircēja pieprasījumu, preces tiek nogādātas norādītajā vietā. Uzņēmums sadarbojas ar lielākajiem ārvalstu dārza piederumu un augkopības uzņēmumiem 

Īpaša uzmanība tiek pievērsta piedāvājamo preču kvalitātei.  Katra sēklu un sīpolpuķu kravas kvalitāte tiek apstiprināta ar Lauksaimniecības ministrijas Valsts augkopības dienesta izsniegtiem sertifikātiem, kas atbilst ES prasībām. Preces iegādājamies tikai no uzticamiem partneriem, kuru produkcija ir sertificēta.

Augsti vērtējam  partnerību un katru pircēju – gan uzņēmēju, gan galējo lietotāju, kurš rūpējas par savu dārzu un apkārtni.  

Vēlamies kļūt par Jūsu draugu, partneri, domubiedru un profesionālu palīgu, spējīgu veiksmīgi sadarboties un tiekties pēc kopīgiem mērķiem.  Ja esat ieinteresēts, vai arī Jums ir radušies kādi jautājumi, lūdzam griezties pie mums un mēs centīsimies palīdzēt vai  atrast kompromisu, kas būs izdevīgs abām pusēm.